מדוע חייבים ליווי משפטי בענף הספורט?

משרד עורכי דין לוין

משרד לוין, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה לחברות, אנשי עסקים בתחום המסחרי והקניין הרוחני.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

תחומי התמחות

איך מקימים ועד עובדים

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות

להמשך קריאה »

צור קשר

מדוע חייבים ליווי משפטי בענף הספורט?

הפרת זכויות, הלנת שכר והעדר מענה לתלונות – אלו רק חלק מהרעות החולות בענף הכדורגל בארץ וביחס לשחקנים.
בשנים האחרונות, בקבוצות רבות למשך תקופה מסוימת, התרחשה התופעה העגומה של הלנת שכר – מצב שבו השחקנים לא קבלו מלוא שכרם במועד שנקבע.
הלנת השכר התרחשה בעבר ועודנה מתרחשת לעתים בשל העובדה שמועדוני הספורט לא תמיד מודעים לכך, כי מתקיימים יחסי עבודה בינם לבין הספורטאים. בנוסף, כוחם של מועדונו הספורט ביחס לספורטאים הוא עצום, שכן המועדונים הם אלו שמכריעים בנוגע להשתתפות הספורטאים בתחרויות השונות, וכן בנוגע להעברתם למועדונים אחרים ואף בנוגע לחיובם לנהוג לפי קוד אתי או נורמות מסוימות, כאשר הפרתם משמעה קנסות גבוהים וסנקציות שונות.
מובן שמצב זה של הלנת שכר לא ראוי ואף לא חוקי. אם נפגעתם מהלנת שכר בכדורגל או בסוג ספורט אחר, מומלץ שתתייעצו בהקדם עם עו"ד לגבי הזכויות שמגיעות לכם מכח הדין.
לקבל ייעוץ מקצועי בנושא הלנת שכר בקרב ספורטאים👇
עוה"ד לוין-עיני
מתמחים בדיני ספורט, דיני עבודה, ליטיגציה, חברות וקניין רוחני

זכויות יוצרים

זכות יוצרים הינה זכות שימוש בלעדית (בכפוף לחריגים הקבועים בחוק), הניתנת ליוצר לתקופה מוגבלת, כך שבתקופה זו הוא יוכל להנות

להמשך קריאה »

סימני מסחר

חשיבותו של סימן מסחר לחברה הוא לעיתים גדול משוויה הכלכלי. סימן המסחר הוא כרטיס הביקור של החברה לצרכן. ככל שסימן

להמשך קריאה »

פטנטים

רבים מן הממציאים אינם מצליחים להוציא לפועל את הפוטנציאל הכלכלי הגלום באמצאה וזאת רק משום שלא הגנו עליה באופן נכון

להמשך קריאה »
צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין