עורך דין דיני ספורט ייצוג ספורטאים קבוצות ועמותות

עורך דין לדיני ספורט,ייצוג משפטי לשחקנים קבוצות ועמותות

עורך דין דיני ספורט וייצוג ספורטאים

עורך דין דיני ספורט הוא מקצוע נדרש אשר צובר תאוצה הן בישראל והן בעולם. מכיוון שמדובר בתחום שיכולות להיגרם בו לא מעט פגיעות ופציעות, כמו גם הרבה מאוד תקנונים והסכמי עבודה אשר קובעים את המסגרת הנורמטיבית לכל פעילות ספורטיבית המתקיימת בארץ, חשוב מאוד שדיני הספורט יאוגדו תחת קורת גג אחת על מנת שיהיה ברור כיצד מותר לארגוני הספורט לפעול, מה עושים במקרה של פציעה ועוד.

דוגמא למקרה בוחן בו זקוקים עורך דין דיני ספורט וייצוג ספורטאים

על מנת להבהיר עד כמה צריך עורך דין שמתמחה בדיני הספורט, נזכיר מקרה שאירע לפני מספר שנים:

היום: יום הכיפורים. האירוע: אליפות אירופה. המקרה: השופטים באליפות אירופה החליטו להוריד דירוג לשחקני הנבחרת אשר לא התייצבו למשחק בגלל יום כיפור. מה עושים? למי פונים? כמובן שחייבים להיוועץ עם עורך דין, ורצוי כזה שמכיר את כל הכללים והחוקים שקשורים למקרים שכאלה בספורט, ויוכל לתת את הייעוץ המקצועי ביותר וללוות את התובעים לאורך כל הדרך עד להשגת תוצאות שהן לפחות מספקות.

משרד עורכי דין לוין עיני – התמחות בדיני ספורט

משרד עורכי דין לוין עיני מתמחה בדיני ספורט, ומעניק שירות בכל הענפים הקשורים אליו, לרבות ענפי המשנה:

  • ייצוג ספורטאים, עמותות ספורט וסוכנים בפני מוסדות פנימיים של האיגודים השונים בתחום הספורט ובפני בתי המשפט.
  • ליווי וייצוג שחקנים במהלך עריכת הסכמים שונים לגבי תנאי העסקתם / השתתפותם באירועים שונים ו/או שחרורם מחוזים שונים עליהם היו חתומים.
  • ליווי וייצוג קבוצות כדורגל / כדורסל בכל הנוגע לחתימת חוזים ושחרור מהם.
  • ייצוג ספורטאים בהליכים הקשורים לשימוש בחומרים אסורים בספורט ובהליכים משמעתיים נוספים.
  • מתן חוות דעת משפטית מקצועית ומדויקת לגופי ספורט ציבוריים.

היתרונות של משרד עורכי דין דיני ספורט לוין עיני

לא מעט מעורכי הדין במשרד עורכי הדין לוין עיני היו מעורבים בעברו בפעילות מקצועית ספורטיבית, ולכן מבחינתנו היה זה בלתי נמנע כי התחום "דיני ספורט" יהווה חלק מפעילותו השוטפת.

אנחנו שמים דגש חזק על ליווי משפטי של ספורטאים מראשית הדרך, שכן ברור לנו כי חייו המקצועיים של כל ספורטאי אינם מאוד ארוכים, ושאם הוא יקבל טיפול משפטי מסור מראשית הדרך – תהיה לכך השפעה חיובית במיוחד על עתידו המקצועי והכלכלי כאחד.

הצוות שלנו תמיד שמח לפגוש ספורטאים בתחילת הדרך ולייעץ להם בכל הקשור לבניית אסטרטגיה נכונה הן לגבי הפעילות הספורטיבית שלהם בארץ והן לגבי הפעילות הספורטיבית שלהם בחו"ל.

בנוסף, צוות עורכי הדין שלנו המתמחים בתחום של דיני ספורט מלווה את הספורטאים שאנחנו מייצגים לאורך הקריירה ומספק להם ייעוץ משפטי מקצועי ומדויק בכל הקשור לביצוע משאים ומתנים לגבי ההשתתפות שלהם באירועי ספורט שונים, לחתימה על חוזים עם מועדונים ועם אגודות ספורט בארץ ובחו"ל וכמובן גם לשחרור מחוזים שכאלה – במידת הצורך.

בנוסף לכל זאת, צוות עורכי הדין שלנו מלווה את הספורטאים המיוצגים על ידינו ומייעץ להם במקרים של פציעות, לא עלינו, כולל בכל ההליכים הקשורים להגשת תביעות נגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

 

כחלק מהיותנו משרד המתמחה בדיני ספורט, כל עורך דין לייצוג ספורטאים המועסק על ידינו מתעדכן באופן שוטף בהחלטות, בחוקים ובתקנונים הקשורים לספורט בארץ ובחו"ל, ושם דגש על מתן שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל ספורטאי שמגיע אלינו.

בנוסף, משרדנו מעניק ליוויי משפטי שוטף למועדוני ספורט ולאגודות ספורט בתחומים שונים, לרבות הקמת גופים וישויות משפטיות שונות לצרכים הרלוונטיים.

צוות המשרד בעל ניסיון עשיר בייצוג וניהול הליכים משפטיים ובוררויות בבתי המשפט השונים, ובמוסדות  השיפוט של ארגוני הספורט השונים, ברמה המקומית והבינלאומית.

את צוות המשרד מוביל אלון לוין בתחום המסחרי, החוזים וייצוג משפטי בערכאות השונים, ועו"ד עומרי עיני בעל ניסיון בתחום דיני העבודה, ובעל ידע עשיר בחוקי הספורט השונים ובכלל זה בהליכים המשפטיים של מוסדות הספורט השונים.

לקבלת מידע נוסף אודות דיני ספורט ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין