קניין רוחני

משרד עורכי דין לוין

משרד לוין, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה לחברות, אנשי עסקים בתחום המסחרי והקניין הרוחני.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

תחומי התמחות

איך מקימים ועד עובדים

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות

להמשך קריאה »

צור קשר

קניין רוחני

משרדנו מתמחה במתן פתרונות ייחודיים בתחום הקניין הרוחני, ובכלל זה בתחום הפטנטים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות יוצרים.

הגנה משפטית ומסחרית נכונה וחכמה בשלבים הראשונים של כל ממציא, יזם, מעצב או יוצר ינבא את העתיד שלו. ההגנה בשלבים הראשונים על האמצאה, זכות היוצרים או העיצוב הינה קריטית לעתיד ערכם הכלכלי. על הצורך הזה עונה משרדנו. משרדנו מלווה ממציאים, יזמים, חברות הזנק, ויוצרים החל מראשיתן ומייעץ להם כיצד להגן באופן הרחב ביותר ובמינימום עליות על זכויותיהם, לרבות בנושאי רישום והגנה קניינית בארץ ובחו"ל.

במסגרת מתן השירותים המשפטיים משרדנו מייעץ בנושאים של הסכמי שותפויות, הסכמי הפצה, הסכמי רישיון וגיוס כספים.

משרדנו מתמחה במתן שירותי ליטיגציה ואכיפה של זכויות קניין רוחני על כל גווניו: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים ועוולות מסחריות,  בכל הערכאות המשפטיות ובכלל זה בפני רשם הפטנטים, המדגמים סימני המסחר בהליכים הקשורים לרישום, ביטול והתנגדות של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, וכן תביעות הפרה של זכויות כאמור.

זכויות יוצרים

זכות יוצרים הינה זכות שימוש בלעדית (בכפוף לחריגים הקבועים בחוק), הניתנת ליוצר לתקופה מוגבלת, כך שבתקופה זו הוא יוכל להנות

להמשך קריאה »

סימני מסחר

חשיבותו של סימן מסחר לחברה הוא לעיתים גדול משוויה הכלכלי. סימן המסחר הוא כרטיס הביקור של החברה לצרכן. ככל שסימן

להמשך קריאה »

פטנטים

רבים מן הממציאים אינם מצליחים להוציא לפועל את הפוטנציאל הכלכלי הגלום באמצאה וזאת רק משום שלא הגנו עליה באופן נכון

להמשך קריאה »
צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין