קניין רוחני

משרד עורכי דין לוין

לוין, עיני ולהב משרד עורכי דין ועורכי פטנטים הינו משרד בוטיק, מודרני ודינמי המציע שירותים מקצועיים, בלתי מתפשרים ותפורים באופן אישי לפי מידותיו של הלקוח.

המשרד מתמחה בתחומי דיני קניין רוחני, דיני הגנת מידע, דיני איכות סביבה, דיני עבודה ודיני מקרקעין.

כמו כן, למשרד צוות ליטיגציה מנוסה אשר מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות המשפטיות, ובכלל זה בפני רשות הפטנטים, ובעל ניסיון רב בטיפול בסכסוכים בין בעלי מניות בעלי פרופיל גבוה ורגיש.  

תחומי התמחות

פטנטים

רבים מן הממציאים אינם מצליחים להוציא לפועל את הפוטנציאל הכלכלי הגלום באמצאה וזאת רק משום שלא הגנו עליה באופן נכון ויעיל החל מראשית ההליך. הפרטים

להמשך קריאה »

מקרקעין

משרדנו מייצג לקוחות פרטיים וחברות במסגרת עסקאות מקרקעין שונות, בין אם מדובר בקרקע פרטית ובין אם מדובר בקרקע בבעלות המדינה. עסקת מקרקעין מלווה לעיתים במאבקי

להמשך קריאה »

צור קשר

קניין רוחני

משרדנו מתמחה במתן פתרונות ייחודיים בתחום הקניין הרוחני, ובכלל זה בתחום הפטנטים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות יוצרים.

הגנה משפטית ומסחרית נכונה וחכמה בשלבים הראשונים של כל ממציא, יזם, מעצב או יוצר ינבא את העתיד שלו. ההגנה בשלבים הראשונים על האמצאה, זכות היוצרים או העיצוב הינה קריטית לעתיד ערכם הכלכלי. על הצורך הזה עונה משרדנו. משרדנו מלווה ממציאים, יזמים, חברות הזנק, ויוצרים החל מראשיתן ומייעץ להם כיצד להגן באופן הרחב ביותר ובמינימום עליות על זכויותיהם, לרבות בנושאי רישום והגנה קניינית בארץ ובחו"ל.

המשרד רכש מומחיות בהגשת בקשות לרישום פטנטים, רישום בארץ ובעולם (PCT) לממציאים מקומיים וזרים, חברות וסטארטאפים, וטיפול בתהליך הבחינה עד לרישום.

הניסיון והידע הרב-תחומיים שלנו מאפשרים לנו לנסח בקשות לפטנטים בנושאים רבים, בתחומי הפיזיקה, הכימיה וההנדסה כגון: אופטיקה, אלקטרוניקה, מכשור רפואי, ננו-טכנולוגיה, מוליכים למחצה, מחשבים, מעגלים מודפסים, תהליכים כימיים, מכניקה, מערכות הגנה, חקלאות.

במסגרת מתן השירותים המשפטיים משרדנו מייעץ בנושאים של הסכמי שותפויות, הסכמי הפצה, הסכמי רישיון וגיוס כספים.

משרדנו מתמחה במתן שירותי ליטיגציה ואכיפה של זכויות קניין רוחני על כל גווניו: פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות יוצרים ועוולות מסחריות,  בכל הערכאות המשפטיות ובכלל זה בפני רשם הפטנטים, המדגמים סימני המסחר בהליכים הקשורים לרישום, ביטול והתנגדות של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, וכן תביעות הפרה של זכויות כאמור.

זכויות יוצרים

זכות יוצרים הינה זכות שימוש בלעדית (בכפוף לחריגים הקבועים בחוק), הניתנת ליוצר לתקופה מוגבלת, כך שבתקופה זו הוא יוכל להנות

להמשך קריאה »

סימני מסחר

חשיבותו של סימן מסחר לחברה הוא לעיתים גדול משוויה הכלכלי. סימן המסחר הוא כרטיס הביקור של החברה לצרכן. ככל שסימן

להמשך קריאה »

פטנטים

רבים מן הממציאים אינם מצליחים להוציא לפועל את הפוטנציאל הכלכלי הגלום באמצאה וזאת רק משום שלא הגנו עליה באופן נכון

להמשך קריאה »

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין

צרו קשר