דיני חברות

משרד עורכי דין לוין

משרד לוין, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה לחברות, אנשי עסקים בתחום המסחרי והקניין הרוחני.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

תחומי התמחות

איך מקימים ועד עובדים

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות

להמשך קריאה »

צור קשר

דיני חברות

משרדנו מייעץ ומלווה חברות ישראליות ובינלאומית בפעילותן העסקית השוטפת. החברה הינה הישות המשפטית הראשונה של תחילת פעילות עסקית וכלכלית. לכן ישנה חשיבות רבה לדרך בה תתאגדו, ולא פחות חשוב, להסכם שבין בעלי המניות של החברה.

משרדנו שם דגש תמיד על תחילת הפעילות העסקית, ומעניק ייעוץ המאפיין את אופי החברה, עסקיה ובעלי המניות שלה, בין אם מדובר בחברות הזנק ​START-UP – חברות בעלות אופי פעילות עסקי בינלאומי, ובין אם מדובר בחברות בעלות אופי עסקי מקומי.

אנו מלווים חברות מול משרדי הממשלה השונים בכל העניינים והסוגיות הרלוונטיות הקשורים לצרכי החברה ועובדים מול משרדי הממשלה באופן צמוד.

לנוכח העובדה, שמשרדנו מתמחה בקניין רוחני וטכנולוגיה, מטבע הדברים, אנו מלווים את החברה החל מראשיתה, עובר להסכמי השקעה וגיוס כספים מקרנות בארץ ובחו"ל, אנשי עסקים, ועד למכירת החברה, מכירת מניות והכנסת משקיעים לחברה.

מאחר ואופי המשרד הוא בתחום הבינלאומי, אנו מלווים אנשי עסקים ומשקיעים זרים אשר מעוניינים להתחיל פעילות בישראל. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם משרד ספרדי העוסק בתחום החברות וכינוסי נכסים ולכן נחשף להשקעות רבות בעלות פוטנציאל כלכלי עצום בתחומים שונים.

למשרדנו ניסיון עשיר במתן שירותי ליטיגציה תאגידית לחברות, בעלי מניות, ודירקטורים, ומייצג בכל הערכאות השיפוטיות, ובכלל זה בבוררויות והליכי גישור. משרדנו ייצג בסכסוכים קשים, מורכבים וחלקם רגישים בהצלחה רבה, במתן דגש על האינטרס של הלקוח ועתיד החברה.

צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין