דיני ספורט

משרד עורכי דין לוין

משרד לוין, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה לחברות, אנשי עסקים בתחום המסחרי והקניין הרוחני.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

תחומי התמחות

איך מקימים ועד עובדים

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות

להמשך קריאה »

צור קשר

דיני ספורט

מאחר וצוות המשרד היה מעורב בעברו בפעילות מקצועית ספורטיבית, היה זה בלתי נמנע כי דיני ספורט יהווה חלק מפעילותו השוטפת. משרדנו בעל ניסיון רב בתחום דיני הספורט על כל גווניו והיבטיו, כדורגל, כדורסל, טניס ושאר ענפי הספורט.

כמו בכל תחום משפטי, כך גם בספורט, חייו המקצועיים של כל ספורטאי קצרים, ולכן פעולות שנעשות על ידו בתחילת הדרך ייקבעו את עתידו המקצועי ובעיקר הכלכלי. צוות המשרד מייצג ספורטאים החל מראשית דרכם ומייעץ להם בבניית אסטרטגיה נכונה ברמה המקומית והבינלאומית, ומלווה אותם לאורך הקריירה, במו"מ ובחוזים עם מועדונים ואגודות ספורט בארץ ובחו"ל, בתחום דיני עבודה, דיני מיסים וחלילה במקרה של פציעות, בהליכים משפטיים מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי.

כחלק מהפעילות בדיני הספורט, צוות המשרד מעודכן באופן שוטף בהחלטות, חוקים ותקנונים בארץ ובחו"ל ושם דגש על הנושאים המקצועיים במטרה לתת את השירות המקצועי הטוב ביותר ללקוח.

משרדנו מעניק ליוויי משפטי שוטף למועדוני ספורט ואגודות ספורט בתחומים שונים לרבות הקמת גופים וישויות משפטיות שונות לצרכים הרלוונטיים.

צוות המשרד בעל ניסיון עשיר בייצוג וניהול הליכים משפטיים ובוררויות בבתי המשפט השונים, ובמוסדות  השיפוט של ארגוני הספורט השונים, ברמה המקומית והבינלאומית. את צוות המשרד מוביל אלון לוין בתחום המסחרי, החוזים וייצוג משפטי בערכאות השונים, ועו"ד עומרי עיני בעל ניסיון בתחום דיני העבודה, ובעל ידע עשיר בחוקי הספורט השונים ובכלל זה בהליכים המשפטיים של מוסדות הספורט השונים.

צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין