כיצד מקימים ועד עובדים?

משרד עורכי דין לוין

משרד לוין, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה לחברות, אנשי עסקים בתחום המסחרי והקניין הרוחני.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

תחומי התמחות

איך מקימים ועד עובדים

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות

להמשך קריאה »

צור קשר

כיצד מקימים ועד עובדים?

ועד עובדים הוא התארגנות של עובדים במקום עבודה מסוים.
התאגדות עובדים והקמת ועד הן דרכים טובות לשמור על זכויותיכם ועל עתידכם.
עובדים מאוגדים משיגים יותר, שכן הזכויות שלהם מוגנות והם פועלים תחת כנפי המשפט הקיבוצי. לעובדים מאוגדים, הן בארגון גדול והן בארגון קטן, יש ערוץ פניה ישיר להנהלת הארגון, בפניו הם יכולים להציג את בעיותיהם ודרישותיהם.
איך מקימים ועד ואיך מתאגדים?
כדי להקים ועד עובדים נדרשת תמיכה של למעלה משליש מהעובדים במקום העבודה. התארגנות זו מאפשרת לעובדים להיות ארגון העובדים היציג, אשר כשיר להיות צד להסכם קיבוצי על פי הקבוע בחוק ההסכמים הקיבוציים.
ארגון כזה יכול לנקוט אמצעים ארגוניים ומשפטיים כדי להגן על זכויות העובדים. בין אמצעים אלו: שביתה או הכרזה על סכסוך עבודה, עיצומים ועוד.
אם יש לכם שאלות לגבי הנושא של הקמת ועד עובדים ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם פועלים במסגרת החוק, פנו אל עו"ד העוסק בדיני עבודה כדי שיסביר לכם את הנושא וייעץ לכם.
https://levinlawfirm.co.il/
עוה"ד לוין-עיני
מתמחים בדיני ספורט, דיני עבודה, ליטיגציה, חברות וקניין רוחני 

זכויות יוצרים

זכות יוצרים הינה זכות שימוש בלעדית (בכפוף לחריגים הקבועים בחוק), הניתנת ליוצר לתקופה מוגבלת, כך שבתקופה זו הוא יוכל להנות

להמשך קריאה »

סימני מסחר

חשיבותו של סימן מסחר לחברה הוא לעיתים גדול משוויה הכלכלי. סימן המסחר הוא כרטיס הביקור של החברה לצרכן. ככל שסימן

להמשך קריאה »

פטנטים

רבים מן הממציאים אינם מצליחים להוציא לפועל את הפוטנציאל הכלכלי הגלום באמצאה וזאת רק משום שלא הגנו עליה באופן נכון

להמשך קריאה »
צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין