אודות

משרד לוין עיני, הינו משרד בוטיק שהתמחותו במתן שירותי ליטיגציה, ייעוץ וליווי משפטי בתחום החברות, קניין רוחני, דיני ספורט ודיני עבודה.

המשרד מייעץ ומלווה חברות, בעלי מניות, מעסיקים, עובדים וספורטאים בתחומים השונים.

המשרד הוקם מתוך מטרה להכיל תחת קורת גג אחת סל של שירותים משפטיים מגוונים בעלי זיקה האחד למשנהו ובעלי אופי מסחר ועסקי. בשנים האחרונות טיפל המשרד בשורה ארוכה של סכסוכים בין בעלי מניות, לרבות סכסוכים משפחתיים בעלי אופי רגיש במיוחד.

המשרד דוגל במתן שירות אישי התפור למידותיו של הלקוח, תוך מתן דגש מיוחד על דיסקרטיות, מסירות, יסודיות ומצוינות מקצועית נטולת פשרות.

המשרד אוחז בגישה ייחודית ולפיה הטיפול המשפטי בכל תיק ותיק ניתן מתוך ראיה רחבה ואינטרדיסציפלינארית, המשלבת הבנה מעמיקה וניסיון רב בכל אחד מהתחומים המשפטיים בהם עוסק המשרד, כמו גם במגוון נושאים, כלכליים, עסקיים, חשבונאיים, טכנולוגיים  וכיו"ב.

כפועל יוצא של עו"ד לוין ברשות הפטנטים הישראלית, המשרד מלווה יזמים, סטרטאפים וממציאים, בהגנה משפטית וקניינית על זכויותיהם בארץ ובחו"ל, לרבות ביצירת הקשרים עם משקיעים וקרנות למיניהן.

עו"ד אלון לוין

עו"ד לוין החל את דרכו המשפטית כטרום מתמחה ומתמחה במשרד המשפטים, רשות הפטנטים, מדגמים וסימני מסחר כמתמחה של הרשם משה גולדברג. במסגרת התמחותו עסק עו"ד לוין בכתיבת חוות-דעת והחלטות בתחום הפטנטים, סימני מסחר ומדגמים. כמו כן, עסק בריכוז וועדות חקיקה בנושאים אלו.

בשנת 2011 הצטרף עו"ד לוין כשותף במשרד עורכי-דין אפיק תורג'מן וניהל את מחלקת הליטיגציה. במסגרת תפקידו ניהל תיקי ליטיגציה בתחום הקניין הרוחני, התאגידים, תביעות מסחריות מורכבות, סכסוכים בין בעלי מניות וסכסוכים משפחתיים בעלי אופי כלכלי.

החל משנת 2015 הקים עו"ד לוין את המשרד בו הוא עומד בראשו. המשרד מעניק שירותי ליטיגציה בתחומים המסחריים כלכליים מורכבים. חשיבה מחוץ לקופסא, הפיכת המורכב לפשוט, וחיסכון ללקוח, הן המאפיינים הייחודיים של המשרד והסיבה להצלחתו. במסגרת פעילותו של המשרד ועבודתו ברשות הפטנטים, סימני מסחר ומדגמים, עו"ד לוין, מעניק פתרונות ייחודיים לממציאים, יזמים וסטרטאפיים, במישור המשפטי והמסחרי, באמצעות קשריו עם משקיעים וקרנות שונות.

עו"ד עומרי עיני

עומרי נשוי ואב ל-2, כיום מתגורר בתל אביב. עומרי נולד בבאר שבע, בה גם גדל והתחנך. אביו היה מנהיג פועלים מקומי שלימים הפך ליו"ר הסתדרות העובדים הכללית ובעל השפעה עצומה על זכויות העובדים בישראל, ומתוך סביבת חיים זו, בחר עומרי ללמוד משפטים, מתוך כוונה לרכוש מומחיות בתחום דיני העבודה ובכך לסייע לעובדים הזקוקים לשירותים משפטיים.

לאחר הסמכתו כעורך דין וכמגשר, החל עומרי לעסוק בתחום דיני העבודה בכפוף לעורכי דין ותיקים ממנו. לאחר מספר שנות עבודה בהן צבר ידע וניסיון, ומתוך שאיפה להנחיל לציבור העובדים והמעסיקים מעט מן "התורה" שינק בבית אבא, פתח עומרי את משרדו העצמאי במטרה להגן על זכויות העובדים בנחישות ונחרצות, תוך ראיה עמוקה ותכליתית לטובת הלקוח וההבנה כי מערכת יחסי עבודה חייבת לקיים כיבוד הדדי ואיזון.
עומרי התמקצע בתחום דיני הספורט על כל היבטיו וגווניו, ובכלל זה ייצוג ספורטאים, אגודות ומועדונים. כחלק בלתי נפרד מתחום דיני הספורט, עומרי מייעץ ומלווה ספורטאים בתחומים השונים, דיני עבודה, דיני חוזים ודיני נזיקין ומייצג בערכאות ובמוסדות הרלוונטיים. 

צרו קשר

עו"ד עומרי עיני

עו"ד אלון לוין